Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Reset
et: Tühista

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Custom
et: Kohandatud

en: Send
et: Saada

en: Libraries
et: Teegid
