Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Reset
eu: Garbitu

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Send
eu: Bidali
