Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Reset
fi: Palauta

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Custom
fi: Oma

en: Send
fi: Lähetä

en: Providers
fi: Tarjoajat

en: Libraries
fi: Kirjastot
