Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Reset
gl: Reiniciar

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Custom
gl: Personalizado

en: Send
gl: Enviar

en: Providers
gl: Proveedores
