Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Value
he: ערך

en: Reset
he: איתחול

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Custom
he: מותאם

en: Send
he: שלח

en: Libraries
he: ספריות
