Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Value
hi: मान

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Send
hi: भेजें

en: Libraries
hi: लाइब्रेरीज़
