Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Custom
hu: Egyéni

en: Send
hu: Küldés

en: Connect
hu: Csatlakozás

en: Wallet
hu: Tárca

en: Providers
hu: Szolgáltatók

en: Libraries
hu: Könyvtárak
