Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Send
hy: Ուղարկել
