Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Value
id: Nilai

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Custom
id: Tersuai

en: Send
id: Kirim

en: Libraries
id: Pustaka
