Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Reset
is: Endursetja

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Send
is: Senda
