Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Value
it: Valore

en: Reset
it: Ripristina

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Custom
it: Personalizzato

en: Send
it: Invia

en: Providers
it: Fonti esterne

en: Libraries
it: Librerie
