Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Value
ja: 値

en: Reset
ja: リセット

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Custom
ja: カスタム

en: Send
ja: 送信

en: Network
ja: ネットワーク

en: Libraries
ja: ライブラリ
