Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Reset
jv: Baléknā

en: To
jv: Marang

en: Custom
jv: Kostum

en: Send
jv: Kirim

en: Libraries
jv: Pustaka
