Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Reset
kk: Ысыру

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Send
kk: Жіберіңіз
