Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Send
km: ផ្ញើ
