Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Connect
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಕಲ್ಪಿಸು

en: Network
kn: ಜಾಲಬಂಧ
