Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Send
ku: بینێره‌
