Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Reset
lt: Išvalyti

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Send
lt: Siųsti

en: Libraries
lt: Bibliotekos
