Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Send
mr: पाठवा
