Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Custom
nl: Aangepast

en: Send
nl: Versturen

en: Libraries
nl: Bibliotheken
