Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Custom
oc: Personalizat

en: Send
oc: Mandar

en: Libraries
oc: Bibliotècas
