Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Reset
pl: Resetuj

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Custom
pl: Własne

en: Send
pl: Wyślij

en: Connect
pl: Połącz

en: Libraries
pl: Biblioteki
