Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Reset
ro: Resetează

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Custom
ro: Personalizat

en: Send
ro: Trimite

en: Network
ro: Rețea

en: Libraries
ro: Biblioteci
