Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Custom
sk: Vlastná

en: Send
sk: Odoslať
