Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Send
sl: Pošlji
