Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Reset
ta: மீளமை

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Send
ta: அனுப்புக
