Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Reset
uk: Скинути

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Custom
uk: Власний

en: Send
uk: Надіслати

en: Connect
uk: З'єднання

en: Wallet
uk: Гаманець

en: Providers
uk: Провайдери

en: Network
uk: Мережа

en: Libraries
uk: Бібліотеки

en: Default provider
uk: Базовий постачальник
