Web3 Provider (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Send
vi: Gửi

en: Connect
vi: Kết nối

en: Network
vi: Mạng

en: Libraries
vi: Thư viện
