Web accessibility (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוספה

en: URL
he: כתובת URL

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
