Web accessibility (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Name
hy: Անուն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
