Web accessibility (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Name
id: Nama

en: Add
id: Tambah

en: Web services
id: Layanan-layanan web
