Web accessibility (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Name
is: Nafn

en: Add
is: Bæta við

en: URL
is: vefslóð
