Web accessibility (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
