Web accessibility (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Name
pl: Nazwa

en: Add
pl: Dodaj

en: Web services
pl: Usługi web
