Web accessibility (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Name
tr: İsim

en: Add
tr: Ekle

en: Web services
tr: Web hizmetleri
