Web accessibility (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Name
be: Імя

en: Add
be: Дадаць

en: URL
be: Спасылка

en: Web services
be: Вэб-службы
