Web accessibility (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Name
bo: མིང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
