Web accessibility (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Name
ca: Nom

en: Add
ca: Afegeix

en: Web services
ca: Serveis web
