Web accessibility (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Name
hi: नाम

en: Add
hi: जोड़ें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
