Web accessibility (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
