Web accessibility (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Name
sl: Ime

en: Add
sl: Dodaj

en: Web services
sl: Spletne storitve
