Web accessibility (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Name
ar: الاسم

en: Add
ar: إضافة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Web services
ar: خدمات الويب
