Web accessibility (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Name
el: Όνομα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
