Web accessibility (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Name
hu: Név

en: Add
hu: Hozzáadás

en: URL
hu: Webcím

en: Web services
hu: Webszolgáltatások
