Web accessibility (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Name
mn: Нэр

en: Add
mn: Нэмэх

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
