Web accessibility (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Name
te: పేరు

en: Add
te: చేర్చు

en: URL
te: యూఆరెల్
