Web accessibility (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Name
ur: نام

en: Add
ur: شامل کریں

en: URL
ur: یو آر ایل
