Web accessibility (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Name
vi: Tên

en: Add
vi: Thêm

en: Web services
vi: Dịch vụ web
