Web accessibility (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Name
fi: Nimi

en: Add
fi: Lisää

en: Web services
fi: Verkkopalvelut
