Web accessibility (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Name
oc: Nom

en: Add
oc: Apondre

en: Web services
oc: Servicis Web
